دکتر میرمهیار میرصالح پور ، کارشناس و مشاور اقتصادی

کارشناس و مشاور اقتصادی حوزه کسب و کارهای کوچک، مدیر عامل شرکت یاس نوین پارسه

کارشناس و مشاور اقتصادی

دکتر میرمهیار میرصالح پور ، کارشناس و مشاور اقتصادی

کارشناس و مشاور اقتصادی حوزه کسب و کارهای کوچک، مدیر عامل شرکت یاس نوین پارسه

تعاون و اشتغال پایدار

دکتر میر مهیارمیر صالح پور، کارشناس و مشاور اقتصادی ، مدیر عامل شرکت یاس نوین | يكشنبه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۹، ۱۰:۳۴ ق.ظ | ۰ نظر

کارشناس و مشاور اقتصادی
اشتغال پایدار از بازار پایدار و فروش پایدار سرچشمه می‌گیرد. فرق نمی کند که مواد غذایی تولید کنیم، صنایع دستی داشته باشیم و یا خدماتی مانند آموزش، به هر حال نیاز به یک بازار ثابت و پایدار داریم.

 

برای داشتن بازار پایدار نیازمند آن هستیم که به تمام اجزاء کار خود به صورت کامل نگاه ویژه داشته باشیم. بدین مفهوم که نگاه کنیم و نیاز دقیق را شناسایی کنیم، شکاف را در آن کسب و کار بیابیم و به این سوال جواب منطقی دهیم که ورود ما به بازار چه مشکلی را مرتفع می نماید.


پایداری شغلی بدون نگاه کامل به زنجیره از تولید تا فروش و حتی خدمات پس از فروش اتفاق می‌افتد. ما همواره نباید در اشتغال پایدار به تولید پایدار توجه کنیم بلکه باید به تمامی زنجیره تولید (تولید تا فروش و خدمات پس از فروش) بیاندیشیم.

تعاون و اشتغال پایدار

شرکت یاس نوین پارسه با سابقه ای ۱۰ ساله در این عرصه، مشاوره و شریک شما در سرمایه گذاری های مختلف در دو حوزه مواد غذایی و صنایع دستی است تا با کمک شما به ایده ها و تولیدات شما پایداری ببخشید.


در این زمینه ابتدا شغل شما و ایده یا تولیداتتان، با دقت مورد مطالعه قرار می گیرد. نقاط قوت و ضعف آن شناسایی و تلاش می‌شود تا نقاط قوت تقویت و نقاط ضعف برطرف گردد. پس شرکت یاس نوین پارسه در جهت تسهیل گری ورود وتا پایداری کامل در کناریتان قرار خواهد گرفت و پس از اطمینان از پایداری شغلی از شما جدا خواهد گردید.


اینجانب به عنوان مدیرعامل شرکت یاس نوین پارسه بر این عقیده‌ ام که اشتغال پایدار از تولید پایدار و تولید پایدار از بازار پایدار منشاء می‌شود لذا در روز تعاون که چشمه جوشان اشتغال است این نوید را می‌دهم که در کنارتان هستیم تا اشتغال پایدار رقم بخورد.

 

 دکتر میرمهیار میر صالح پور
کارشناس و مشاور اقتصادی حوزه کسب و کار
مدیر عامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای یاس نوین پارسه

 

  • دکتر میر مهیارمیر صالح پور، کارشناس و مشاور اقتصادی ، مدیر عامل شرکت یاس نوین

تعاون و اشتغال پایدار

کارشناس و مشاور اقتصادی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی